Yenimahalle Hurdacı

Yenimahalle Hurdacı, Ankara Hurdacı Bülent demir bakır alüminyum sarı pirinç krom paslanmaz çinko kablo beyaz eşya akü kağıt alımı fiyatları hakkında bilgi almak ve hurda satmak için Hurdacı Bülent'i arayabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle Hurdacı

YENİMAHALLE HURDACI

Yenimahalle Hurdacı

Yenimahalle Hurda Alımı, Hurda Fiyatları

Yenimahalle Hurdacı

Öncelikle, Yenimahalle İlçesi genelinde her çeşit demir bakır alüminyum sarı pirinç krom paslanmaz çinko kablo beyaz eşya ve akü hurdasını yerinden satın alıyoruz.

Bundan dolayı, Yenimahalle'de hurda satmak yada Yenimahalle Hurda Fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, Yenimahallede hurdacılık yapan Hurdacı Bülent'i, telefon ile arayarak hurda satmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Adresinize yada hurdanın bulunduğu noktaya en yakın hurdacı ekibimizi istediğiniz tarih ve saatte göndererek hurdalarınızı yerinden satın alır ve hemen nakit ödeme yaparız.

Hemen Bizi Arayın!


Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 541 834 4870

 
Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 541 834 4870


Yenimahalle İlçesinde Hurda Satın Aldığımız Yerler:

Yenimahalle Hurdacılar

Her şeyden önce, Ankara Yenimahalle İlçesine bağlı tüm mahalle ve bölgelerden, yerinden hurda satın alıyoruz. Ayrıca, hurdalarınız Ankara'nın hangi ilçesinde yada mahallesinde olursa olsun hurdalarınızı olduğu yerden satın alıyor ve hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Yenimahalle Hurdacı

Yenimahalle'ye bağlı Batıkent, Ostim, İvedik organize sanayi, Demetevler ayrıca Karşıyaka, Susuz, Akın, İstasyon, Şentepe, Atatürk Orman Çiftliği ve Yakacık Yurtçu semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca 25 Mart, Anadolu, Aşağı Yahyalar, Avcılar, Barış, Barıştepe, Batı Sitesi, Beştepe, Burç, Çamlıca, Çarşı, Çiğdemtepe, Demetevler, Demetgül, Demetlale, Emniyet, Ergazi, Ergenekon, Esentepe, Gayret, Gazi, Güventepe, Güzelyaka, İlkyerleşim, İnönü, Işınlar, İvedik, İvedikosb, Kaletepe, Karacakaya, Kardelen ayrıca Karşıyaka, Kayalar, Kentkoop, Kuzey Yıldızı, Macun, Mehmet Akif Ersoy, Memlik, Ostim, Ostim Osb, Özevler ayrıca Pamuklar, Ragıp Tüzün, Serhat, Susuz, Tepealtı, Turgut Özal, Uğur Mumcu, Varlık, Yakacık, Yeni Batı ayrıca Yeniçağ, Yeşilevler, Yukarı Yahyalar, Yunus Emre Mahallesi ayrıca Yuvaköy mahallelerinden her çeşit metal hurda alıyoruz.

Yenimahalle Hurdacı

SATIN ALDIĞIMIZ HURDA ÇEŞİTLERİ

Ankara Hurdacılar

Her şeyden önce, Ankara ve çevre illerde nerede olursa olsun her çeşit demir, bakır, alüminyum, çinko, krom paslanmaz, kablo, sarı pirinç, akü ve beyaz eşya hurdalarını bulunduğu noktadan satın alıyoruz. Bununla birlikte , beyaz eşya diye gruplandırdığımız buzdolabı, çamaşır, bulaşık makinesi ve fırın olmak üzere klima, kombi, şofben ve termosifon hurdalarının da yerinden alımını yapıyoruz.

Yenimahalle Hurdacı

Hurda Demir Alımı

Öncelikle Ankara genelinde her çeşit demir boru direk profil kapı soba demir masa sandalye iskeleti satın alıyoruz. Ayrıca, kalorifer kazanı, peteği, el arabası, demir makine, araba motor parçası gibi her çeşit hurda demir alımı yapıyoruz. Bununla birlikte büyük ebatlı demir makine kalorifer kazanı çelik çatı kanopi ve kamelya gibi malzemelerin kesim ve söküm işini yapıyoruz.

Hurda Bakır Alımı

Her şeyden önce bakır boru klima borusu, kazan tencere, bobin bakır, kalaylı bakır, yanık bakır hurdalarının alımını yapıyoruz. Ek olarak bakır radyatör, külçe bakır, lama bakır hurdası, tenekeci bakırı gibi tüm hurda bakır çeşitlerini satın alıyoruz. Hem yerinden satın alıyoruz. Hem de anında nakit ödeme yapıyoruz.

Alüminyum Hurdası Alımı

Bu yüzden Alüminyum boru sac levha, profil kapı pencere, korkuluk, jant, içecek kutusu gibi tüm alüminyum hurda çeşitleri yerinden satın alıyoruz.

Başka bir deyişle hurda alüminyum satmak isterseniz hemen bizi arayın. Ayrıca hurda keşfi yaparak net fiyat sunarız. Hem de hurda alüminyumları yüksek fiyattan alırız.

Yenimahalle Hurdacı

Hurda Sarı Pirinç Alımı

Ankara genelinde hurda sarı satın alıyoruz. Örneğin sarı musluk batarya, sarı pirinç çubuk ucu parça, vana, su saati alımı yapıyoruz. Bununla birlikte sarı pirinç kapı kolu, kilit ve süs eşyası da satın alıyoruz. Bundan dolayı hurda sarı pirinç satmak isterseniz hemen bizi arayınız.

Hurda Krom Alımı

Her şeyden önce Ankara genelinde tüm krom paslanmaz hurdalarının alımını yapıyoruz. Bu yüzden krom hurdası satarsanız bilin ki biz yüksek fiyattan alıyor ve hemen ödeme yapıyoruz. Örneğin krom boru, korkuluk, tencere, benmari, evye, merdiven, krom tank süt deposu satın alıyoruz. Ayrıca 201,202,304,310,316 ve 430 kalite paslanmaz hurdaları da alıyoruz.

Çinko Hurdası Alımı

Her şeye rağmen Ankara genelinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Örneğin çinko çatı sacı, yaprak çinko, külçe çinko ve çinko çatı oluğu hurdasını satın alıyoruz. Bu yüzden hurda çinko satmak isterseniz bizi arayınız.

Yenimahalle Hurdacı

Hurda Beyaz eşya Alımı

Önce şunu ifade edelim her çeşit beyaz eşya hurdasını satın alıyoruz. Örneğin hurda buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, kurutma makinası bulaşık makinesi gibi. Ayrıca Klima kombi şofben termosifon hurdalarını da satın alıyoruz.

Akü Hurdası Alımı

Genel olarak düşünüldüğünde akü hurdaları çevreye çok fazla zarar vermektedir. Bundan dolayı Ankara ve çevre illerde bulunan tüm akü hurdalarını satın alıyoruz. Örneğin, sulu akü kuru akü ve jel akü hurdalarının alımını yapıyoruz. Ek olarak bakımlı akü, bakımsız akü ve santral akü hurdalarını satın alıyoruz.

Ayrıca Hurda Kablo Alımı

Buna rağmen soyma bakır kablo, ttr kablo, nym antigron kablo, ptt yeraltı kablo, silikonlu kablo, enya nya kablo hurdalarını satın alıyoruz. Bununla birlikte bilgisayar televizyon ve internet kablolarının da alımını yapıyoruz. Sonuç olarak, hurda kablo satmak isterseniz hemen bizi arayın. Ayrıca kablo hurdalarını yüksek fiyattan aldığımızı bilmenizi isteriz.

Yenimahalle Hurdacı

Yenimahalle Hurdacı

Sonuç olarak, Ankara genelinde her çeşit metal hurdayı yerinden satın alıyoruz. Ayrıca Ankarada ve Yenimahallede ticari anlamda hurdacılık ve geridönüşüm mesleği ne kadar önemliyse çevre ve doğamızı korumak ve yeraltı kaynaklarını gelecek nesillere miras olarak bırakmakta o kadar önemlidir.

Bundan dolayı her çeşit hurdayı yerinden satın alıyoruz. Hem yerinden alıyoruz. Hem de yüksek fiyat ödemesi yapıyoruz Başka bir deyişle hurda satmanın en karlı yolunu sizlere sunuyoruz. Ayrıca hurdanın kilosu fiyatı kg fiyatı gibi merak ettğiniz tüm soruları bize sorabilirsiniz. Bu yüzden, Ankarada ve Yenimahallede hurda satacak olursanız sizlere bir telefon kadar uzaktayız. Her şeye rağmen bizden fiyat almadan hurda satmayın. Yine de diğer firmalardan fiyat alabilirsiniz. Böylelikle firmamızın yüksek fiyat verdiğini teyit edersiniz.

Bundan sonra hurdacı Bülent firmanızın hurdacısıdır. Ya da Geridönüşüm işi yapan bir firma. Bununla birlikte Ankara mobil hurdacı hizmeti veriyoruz. İşte bu nedenle Ankara en yakın hurdacı desteği veriyoruz. Ayrıca En yakın Hurdacı Telefonuna firmamızdan ulaşabilirsiniz. Velhasıl yüksek karla hurda satmak için firmamızı tercih etmelisiniz. Ya da firmamızdan fiyat almadan hurda satmayın.

Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz keşif talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.