Hurdacı Bülent

Hurdacı Bülent, Ankara Sincanda konuşlu olup Ankarada hurdacılık yapan firmamızın kuruluş yapısı, misyon, vizyon ve kurumsal bilgilerine buradan ulaşabilir, hurda satmak için hemen hurdacı telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca hurda alan firmalar fabrikalar kilosu ne kadar tonu fiyatı gibi bilgileri firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Hurdacı Bülent

HURDACI BÜLENT

Hurdacı Bülent

Kurumsal Bilgilerimiz

https://www.ankaralihurda.org/wp-content/uploads/2021/12/kurumsal_header.png

Her şeyden önce, Firmamız Bülent Hurdacılık, Ankara'da bulunan kişi, kurum ve kuruluşların artık işlerine yaramayan, ihtiyaç duyulmayan ve geridönüştürülme özelliği bulunan hurdalarını satın alıp geridönüşüm ile yeniden hizmete kazandırmak amacıyla Bülent ÖZTÜRK tarafından Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde kurulmuştur.

Ayrıca, sektörün güvenilir ve öncü firması olarak uzun yıllardır hurda geridönüşüm sektöründe faaliyet yürüten firmamız, başta bakır, demir, alüminyum, krom paslanmaz, çinko, sarı pirinç, beyaz eşya, kablo ve akü hurdalarının alımını yapmaktadır.

Bununla birlikte, büyük ebatlı makine, kalorifer kazanı, çelik çatı, kamelya ve kanopi gibi hurdaların kesim ve söküm işlerini yaparak ortaya çıkan hurdaları satın almaktadır.

Hurdacı Bülent

Bu yüzden, hurdacılık mesleğini icra ederken, müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız, hurda alım satımında ve fiyatlandırılmasında meslek ahlakına uygun hareket ederek müşterilerinin güvenini kazanmış, müşterilerinden aldığı güven ve destek ile her geçen gün araç, ekipman ve hizmet sahasını genişleterek çalışmakarına devam etmektedir.

Misyonumuz:

Her şeyden önce, firma olarak gelişmek ve büyümek için daima gelişime açık, sürekli araştıran, personel eğitimine her zaman önem veren, araç, ekipman ve malzemelerini çağa uyduran firma olarak her anda güncel bir firma olarak çalışmak.

Ayrıca firma değerlerine sahip çıkarken sağladığımız geridönüşüm ile ülkemizin yeraltı kaynaklarının daha az tüketilmesini sağlamak ve yeraltı kaynaklarını gelecek nesillere miras olarak bırakmak.

Hurdacı Bülent

Vizyonumuz:

Bununla birlikte, hurdacılık ve geridönüşüm mesleğini icra ederken, çalışmalarımızın her aşamasında, dürüst, prensipli, müşteri memnuniyetine daima önem veren firma olmak.

Başka bir deyişle, kurumsal yapımız ve çözüm odaklı kimliğimiz ile çevremizde ve ayrıca ülkemizde hurdacılık sektöründe örnek alınan lider firma olmak en büyük hedefimizdir.

Sonuç olarak, sağladığımız geridönüşüm ile yeraltı kaynaklarımızı gelecek nesillere miras bırakmak ve buna sürekli olarak aracılık etmek firmamızın en büyük övünç kaynağıdır.


Hemen Bizi Arayın!


Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 541 834 4870

 
Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 541 834 4870Hurda Geridönüşüm
Sonuç olarak, firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz keşif talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.